کاشت ابرو

ابروهای ما نقش مهمی بر ظاهر صورتمان دارند بسیاری از افراد به دلایل مختلف با ریزش ابرو روبه ‌رو می‌شوند. معمولاً بروز بیماری های مختلف موجب ریزش ابرو می شود. برخی افراد نیز به صورت ژنتیکی ابروهای کم پشت و نازک دارند. کاشت ابرو یک روش مؤثر برای پرپشت کردن ابروها می باشد. در این روش فولیکول های مو از ناحیه سر به ابرو منتقل می شوند. از همین رو ابروها بعد از کاشت درست همانند ابروهای طبیعی به نظر می رسند و به خوبی رشد می کنند. اما کاشت ابرو چگونه انجام می شود و بهترین روش کاشت ابرو و همچنین هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ در این مقاله می توانید با هر آن چیزی که لازم است درباره کاشت ابرو بدانید آشنا شوید.

برای مشاوره قبل و بعد از طریق واتساپ اقدام نمایید

کاشت ابرو چیست؟

بسیاری از افراد برای پر کردن و فرم دهی ابروها از تاتو و هاشور ابرو استفاده می ‌کنند. اما در این روش ابتدا طرح ابروها روی سطح پوست کشیده می شود. از همین رو با دقت کردن به ابرو ها به راحتی می توان نقاشی بودن آن را تشخیص داد. اما روش های بهتری نیز برای پرپشت کردن و زیباتر نشان دادن ابروها وجود دارد. کاشت ابرو یک روش فوق العاده مؤثر برای پر کردن فضای خالی بین ابروها و حالت دادن ابروها و یا تغییر کلی در فرم ابروها می باشد. در این روش فولیکول های مو از قسمت بانک مو برداشته شوند و داخل مناطق خالی ابروها قسمت ابرو جایگزین می‌شوند از همین رو بعد از کاشت ابروهای شما پرپشت و زیبا تر می شود و مثل موهای طبیعی ابرو به خوبی رشد می‌کند و قابل کوتاه کردن و رنگ کردن می باشد.

روش کاشت ابرو

روش غیر جراحی FUE

روشی است که برای حفظ و فرم دهی ابرو استفاده می شود. به دلیل حساسیت و ظرافت بالای کاشت ابرو پزشک متخصص برای دستبابی به نتایج رضایت بخش با دقت بسیار بالایی کار خواهد کرد. در این روش موها از ناحیه پشت سرومابین دو گوش برداشته می شود بعد از آن فولیکول های مو در زیر میکروسکوپ جدا می شوند و توسط سوزن های بسیار ریز و مخصوص در محل ابرو پیوند زده می شوند. مهم ترین دلیلی که این روش از محبوبیت بالایی در بین متقاضیان برخودار است مزایای قابل توجه آن می باشد که بهترین انتخاب برای داشتن ابروهای زیبا و ماندگار است.

مزایای کاشت ابرو به روش FUE

بهترین روش کاشت ابرو

هر یک از روش های کاشت ابرو مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارند. در واقع انتخاب بهترین روش برای این کار باید توسط پزشک و با توجه به شرایط هر فرد انجام شود. به طور معمول امروزه بیشتر از روش های غیر جراحی و غیر تهاجمی برای کاشت ابرو استفاده می شود. در این روش ها درد و خونریزی بعد از کاشت بسیار کمتر است و از همه دور فرآیند کاشت راحت تر انجام می شود.

هزینه‌ ی کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو یک فرآیند بسیار ظریف و حساس است. از همین رو معمولاً نیاز به مهارت و دقت زیادی دارد. این موضوع موجب شده تا کاشت ابرو حتی نسبت به کاشت موی سر گران تر باشد. به طور معمول تخصص و مهارت پزشک در کنار تجهیزات و امکاناتی که در کلینیک برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد می تواند بر قیمت کاشت ابرو طبیعی تأثیر بگذارد.

ویژگی مهم در کاشت ابرو

به طور معمول کاشت ابرو برای افراد مناسب تر است که به دلایل مختلف دچار ریزش ابرو شده‌اند. افرادی که به علت سوختگی و جراحی بخشی از ابروی خود را از دست دادند و یا افرادی که از شکل و ظاهر ابروی خود راضی نیستند و دوست دارند برای پرپشتی داشته باشند می توانند به جای استفاده از روش های قدیمی تاتو یا هاشور ابرو از کاشت ابرو استفاده کنند. از مهم ترین ویژگی های کاشت ابرو این است که برای این کار موهای طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند و هر یک از فولیکول های مو در ناحیه ابرو جایگزین شوند.
معمولاً کاشت مو در ناحیه ابرو با توجه به جهت ریزش مو در ناحیه سر تنه و دم ابرو انجام می شود تا ظاهری طبیعی و زیبا پیدا کنند.

توجه داشته باشید که افرادی مبتلا به بیماری آلوپسی مشکلات انعقاد خون و برخی بیماری های خاص هستند نباید از کاشت ابرو استفاده کنند. امروزه افراد زیادی برای ترمیم حالت ابرو ها و یا از بین بردن مشکلات مربوط به ابرو از روش کاشت استفاده می کنند. کاشت ابرو همانند کاشت مو به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. معمولاً پزشک قبل از هر اقدامی شرایط فرد را بررسی می کند.

جمع بندی نهایی

از آن جا که ابروها نقش مهمی در زیبا چهره دارند از همین ‌رو کاشت ابرو می تواند برای افرادی که ابروهای نازک و یا دفورمه ای دارند بسیار مناسب باشد. معمولاً ابروهایی که کاشته می شوند همانند ابروهای طبیعی قابل رنگ کردن، کوتاه کردن و شانه کردن هستند و رفته رفته بعد از چند ماه حالتی بسیار طبیعی به خود می گیرند.

همین الان از مشاوره قبل از استفاده کنید

 کافیه مشخصات خود را در فرم فوق پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

نکات مهم قبل از کاشت ابرو

پیش عمل کاشت نیاز به رعایت نکات و مواردی است که پزشک کلینیک کاشت مو آن ها در اختیارتان خواهد گذاشت
معمولا از بیماران خواسته می شود آزمایش خون برای موارد خاصی بدهند که در آن وجود بیماری های ویروسی بخصوص و همچنین انعقاد خون مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین لازم است یک هفته پیش از کاشت از مصرف قرص های مکمل مانند ویتامین E ، قرصای آسپرین و همچنین مصرف الکل به منظور جلوگیری از رقیق شدن خون خوددرای نمایید